Ansatte

Rådyrtråkket Blomsterenga

Stine Vist Hansen

Stilling: Pedagogisk leder
947 83 168
stine@teknabarna.no

Yasmina Olsen

Stilling: Barnehagelærer
947 83 168
yasmina@teknabarna.no

Julie Thun Borg

Stilling: Assisterende styrer
julie@teknabarna.no

Noor Farkhari

Stilling: Barnehagemedarbeider

Rådyrtråkket Skogkanten Ekorn

Melinda Moe Nilsen

Stilling: Pedagogisk leder
947 80 416
melinda@teknabarna.no

Nina Cecilie Folmo

Stilling: Barnehagelærer
947 80 416
nina@teknabarna.no

Elisabeth Lindstrøm

Stilling: Støttepedagog

Julie Thun Borg

Stilling: Assisterende styrer
julie@teknabarna.no

Kjell-Are Vasskog

Stilling: Barnehagemedarbeider

Christina Holth Slettedal

Stilling: Barnehagemedarbeider

Heidi Brenna

Stilling: Barnehagemedarbeider

Rådyrtråkket Skogkanten Pinnsvin

Melinda Moe Nilsen

Stilling: Pedagogisk leder
947 80 416
melinda@teknabarna.no

Elisabeth Lindstrøm

Stilling: Støttepedagog

Julie Thun Borg

Stilling: Assisterende styrer
julie@teknabarna.no

Renate Duca

Stilling: Barnehagemedarbeider

Tellus Melkeveien Regnbuen

Wenche Moe Nilsen

Stilling: Pedagogisk leder
468 60 550
wenche@teknabarna.no

Anette Hennum Olsen

Stilling: Barnehagelærer
902 80 249
anette@teknabarna.no

Louise Kofiloto

Stilling: Barnehagelærer
468 60 550
louise@teknabarna.no

Kari Kari

Stilling: Barnehagelærer
kari@teknabarna.no

Laila Iren Hansen

Stilling: Barnehagelærer
laila@teknabarna.no

Benedikte Snekkerhaugen

Stilling: Lærling

Julie Thun Borg

Stilling: Assisterende styrer
julie@teknabarna.no

Zakaw Salar Mohammed

Stilling: Barnehagemedarbeider

Linn Helland Sørjordet

Stilling: Barnehagemedarbeider

Tellus Melkeveien Stjerne

Henriette Bergflødt

Stilling: Assistent

Wenche Moe Nilsen

Stilling: Pedagogisk leder
468 60 550
wenche@teknabarna.no

Anette Hennum Olsen

Stilling: Barnehagelærer
902 80 249
anette@teknabarna.no

Louise Kofiloto

Stilling: Barnehagelærer
468 60 550
louise@teknabarna.no

Laila Iren Hansen

Stilling: Barnehagelærer
laila@teknabarna.no

Kari Kari

Stilling: Barnehagelærer
kari@teknabarna.no

Julie Thun Borg

Stilling: Assisterende styrer
julie@teknabarna.no

Mats Balterød

Stilling: Barnehagemedarbeider

Kristine S Hulbakviken

Stilling: Barnehagemedarbeider

Tellus Pegasus Måne

Turid Johansen

Stilling: Pedagogisk leder
468 42 875
turid@teknabarna.no

Nanna Margrethe Nordby

Stilling: Barnehagelærer
468 42 875
nanna@teknabarna.no

Cathrine Zetterqvist Røed

Stilling: Barnehagelærer
969 46 177
cathrine@teknabarna.no

Julie Thun Borg

Stilling: Assisterende styrer
julie@teknabarna.no

Heidi Medrud Andersen

Stilling: Barnehagemedarbeider

Lillan Borge Kjeksrud

Stilling: Barnehagemedarbeider
lillankjeksrud@live.com

Tellus Pegasus Sol

Turid Johansen

Stilling: Pedagogisk leder
468 42 875
turid@teknabarna.no

Nanna Margrethe Nordby

Stilling: Barnehagelærer
468 42 875
nanna@teknabarna.no

Cathrine Zetterqvist Røed

Stilling: Barnehagelærer
969 46 177
cathrine@teknabarna.no

Borgny Økesveen

Stilling: Støttepedagog

Julie Thun Borg

Stilling: Assisterende styrer
julie@teknabarna.no

Brita Livrud Karlsen

Stilling: Barnehagemedarbeider

Tove Fyrand

Stilling: Barnehagemedarbeider

Anne Lene Nordli Andersen

Stilling: Barnehagemedarbeider

Andre ansatte

Vibeke Majormoen

Stilling: Daglig leder
98657207
tellus@teknabarna.no

Ratchani Hantula

Stilling: Kjøkkenassistent